[row_scroll entrance=“fly-right“ exit=“fly-left“ entrance_offset=“0″ exit_offset=“0″]

Priatelia, vitajte v Krone!

Stále chceme byť zodpovední a preto pracujeme v najprísnejších hygienických podmienkach a za splnenia všetkých štandardov.

Naďalej ponúkame obedové menu – viac sa dozviete v sekcii OBEDOVÉ MENU

Otváracie hodiny Krone sa upravujú na čas: 11:00 – 19:00 hod.

11:00 – 15:00 výdaj obedového menu (pracovné dni)

15:00 – 19:00 ponuka a la carte (cez víkend a štátne sviatky máme ponuku a la carte 11:00 – 19:00)

V tomto čase vám ponúkame skvelé obedové menu, ktoré vám radi privezieme na vami určenú adresu alebo si jedlo môžete vyzdvihnúť u nás v Krone.

A takisto vás pozývame na skvelé špeciality našej kuchyne, z ponuky A la carte, ktoré vám radi pripravíme na osobný odber alebo si ich v prípade priaznivého počasia môžete dopriať u nás na terase.

Prosíme vás, dodržujte opatrenia na zamedzenie šírenia vírusu a buďte zodpovední k sebe a svojim blízkym.

Ďakujeme vám za podporu.

Reštaurácia

V Krone Svätý Jur si uvedomujeme, že dobrá reštaurácia stojí na kvalitných surovinách, profesionálnom tíme, vynikajúcom šéfkuchárovi, skvelej obsluhe a príjemnom prostredí. To všetko nájdete v našej reštaurácii v centre Svätého Jura.

Naša výnimočnosť spočíva v kombinácii tradičných historických receptúr s novou úpravou, za použitia moderných technológií. Využívame pri tom sezónne suroviny od lokálnych dodávateľov. Výberu čerstvej zeleniny a ovocia, najlepších kúskov mäsa a prvotriednych svätojurských vín venujeme rovnakú pozornosť ako samotnému kulinárskemu umeniu.

Jedlá si môžete vychutnať v štýlovej reštaurácii na poschodí renesančného domu alebo na terase, kde sme si prichystali bohatú ponuku grilovaných dobrôt. Radi pripravíme svadobné menu či pokrm k vášmu eventu alebo teambuildingu, ktorý prežijete v historickej vínnej pivnici s bohatou vinotékou.

Navštívte nás vo Svätom Jure. Radi vás presvedčíme, že patríme medzi najlepšie reštaurácie v okolí Bratislavy.

[row_scroll entrance=“fly-left“ exit=“fly-right“ entrance_offset=“0″ exit_offset=“0″]
[row_scroll entrance=“fly-right“ exit=“fly-left“ entrance_offset=“0″ exit_offset=“0″]

Kaviareň

Krone Svätý Jur nadväzuje na tradíciu prvorepublikových kaviarní. Nielen svojím dizajnom a atmosférou, ale hlavne čestným kaviarníctvom, kvalitou surovín a bohatou ponukou. Jednoducho povedané, zaujíma nás, čo zaujíma vás.

Naša kaviareň vo Svätom Jure si vás podmaní lahodnou vôňou kávy, bohatým výberom domácich limonád, rýchlymi snackmi pre hladošov, zdravými raňajkami alebo chutnými koláčikmi od lokálnych cukrárov.

Spomaľte čas, aspoň na moment, a načerpajte nové inšpirácie, stretnite zaujímavých ľudí alebo dohodnite obchod svojho života u nás, v kaviarni vo Svätom Jure. My sa postaráme o to ostatné, pretože vy si zaslúžite hýčkanie a opateru.

Ubytovanie

Súčasťou Krone je aj penzión vo Svätom Jure. Máme pre vás pripravených 8 izieb STANDARD s kapacitou 14 lôžok v historickej časti budovy. Ponúkame vám aj ďalšie izby v modernej prístavbe. Všetky izby majú rovnaký štandard a patria medzi najvyhľadávanejšie ubytovanie vo Svätom Jure. K dispozícii pre vás máme celkovú kapacitu 45 lôžok v tichom prostredí, ktoré vás očarí svojou atmosférou.

Záleží nám aj na našej planéte, preto je naša filozofia postavená nielen na pohodlnom ubytovaní, ale aj na ekologickom penzióne. Využívame ekologicky šetrné čistiace postupy a prostriedky, recyklujeme odpad už priamo na izbách, sme ohľaduplní voči spotrebe energií, zodpovední vo výbere dodávateľov a neustále sa zlepšujeme aj v ďalších oblastiach, aby sme náš penzión urobili čo najviac „zelený“.

[row_scroll entrance=“fly-left“ exit=“fly-right“ entrance_offset=“0″ exit_offset=“0″]
[row_scroll entrance=“fly-right“ exit=“fly-left“ entrance_offset=“0″ exit_offset=“0″]

Vínna pivnica

Vínna pivnica Krone Svätý Jur je skutočný klenot – koruna našej reštaurácie. Nájdete tu štýlovo zariadený priestor s atmosférou stredovekej krčmy. Tvoria ju dva samostatné priestory – lisovňa a vinotéka – ktoré sú pripravené až pre 50 hostí.

Základy pivnice siahajú do stredoveku a klenby patria k renesančnému domu. V tomto priestore to skutočne dýcha minulosťou, ktorú sme sa rozhodli oživiť v celej svojej sláve. Stredoveká krčma je zariadená dreveným masívnym nábytkom podľa skutočných historických vzorov. Na stenách visia tapisérie a zástavy.

Kráľovské menu je podávané na kameninovom riade a drevených podnosoch. Aj vaše gurmánske chúťky si prídu na svoje. Jedlá, ktoré podávame v našej vinárni, len tak hocikde neochutnáte. Zahĺbili sme sa totiž do starých kníh a oprášili sme dávno zabudnuté recepty, ktoré chutia naozaj fantasticky.

Ku každej kráľovskej hostine patria vyberané nápoje. Tie pochádzajú z vínnych pivníc svätojurských vinárov, známych v širokom okolí. Podávame ich v handmade renesančných pohároch a aj vďaka tomu u nás víno vždy tečie prúdom. Náš pivničný majster s vami rád pri vínnych degustáciách podišputuje o tých najkvalitnejších odrodách.

Konferencie a eventy

Hľadáte priestor pre svadobnú hostinu, teambuilding, firemnú akciu, oslavu narodenín, krstín, zásnub alebo iný event v okolí Bratislavy?

Ponúkame vám chutné jedlo z našej reštaurácie, príjemnú obsluhu, skvelé vína lokálnych vinoték a profesionálnu starostlivosť o našich zákazníkov. Uvedomujeme si, že každý event je jedinečný, a tak k nemu v Krone Svätý Jur aj pristupujeme.

[row_scroll entrance=“fly-left“ exit=“fly-right“ entrance_offset=“0″ exit_offset=“0″]

Povedali o nás