Povýšime Váš event na dokonalý zážitok

Svadby, oslavy a firemné eventy

Hľadáte priestor pre svadobnú hostinu, teambuilding, firemnú akciu, oslavu narodenín, krstín, zásnub alebo iný event v okolí Bratislavy?

Ponúkame vám chutné jedlo z našej reštaurácie, príjemnú obsluhu, skvelé vína lokálnych vinoték a profesionálnu starostlivosť o našich zákazníkov. Uvedomujeme si, že každý event je jedinečný, a tak k nemu v Krone Svätý Jur aj pristupujeme.

 

Konferenčné miestnosti

Náš renesančný dom vo Svätom Jure je neuveriteľne členitý. K dispozícii máme viacero konferenčných priestorov, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy. Sú vybavené špičkovou zvukovou a video technikou, aby bol váš event bezproblémový po každej stránke.

Krone Svätý Jur vám ponúka konferenčné miestnosti s coffe break zónou, v ktorých môže prebehnúť oficiálna časť vášho programu. V prípade potreby súkromných rokovaní je pre vás pripravený salónik. K dispozícii je reštaurácia alebo vínna pivnica, kde vďaka nášmu profesionálnemu cateringu vtisnete svojej akcii nezabudnuteľný punc gastronomického zážitku. A napokon ponúkame možnosti ubytovania v našom penzióne, aby ste sa nemuseli zaoberať ani spiatočnou cestou.

Pri organizovaní akcie určite oceníte, že sa nachádzame hneď pri Bratislave. Opustíte síce ruch hlavného mesta, no naďalej zostanete v Malých Karpatoch, na dosah a v bezprostrednom okolí Bratislavy.

Firemné akcie

Obchodné stretnutie, teambuilding, workshop, uvedienie výrobku na trh alebo vianočný večierok na skok od Bratislavy, už nie je žiadny problém. Toto je len krátky zoznam firemných akcií, pre ktoré vám v Krone Svätý Jur ponúkame vynikajúci catering, výnimočnú atmosféru a profesionálny prístup.

Firemný event obohatíme programom na želanie. Stačí si len vybrať, či by ste vo vínnej pivnici radšej videli umenie historických tanečníc alebo zápas stredovekých šermiarov. Neviete sa rozhodnúť? Nevadí, program vám upravíme podľa vašich predstáv a ak bude treba, prihodíme aj čosi navyše.

Detaily každej akcie dolaďujeme s klientom osobne. Záleží nám na vašej spokojnosti a na tom, aby vaši partneri a zamestnanci tak skoro nezabudli na Krone Svätý Jur pri Bratislave. Na želanie zabezpečíme aj profesionálneho fotografa, aby ste sa zážitkami od nás mohli pochváliť aj neskôr.

Svadby

Ponúkame netradičné miesto na svadbu v okolí Bratislavy s atmosférou kráľovského hodovania. Budete sa cítiť ako v rozprávke.

Organizujete svadobnú hostinu a deň D sa blíži? Určite bude nádherný, no takisto môže byť jeho príprava hektická a náročná. Dovoľte, aby sme vám pomohli a pripravili pre vás v Krone Svätý Jur svadbu na kľúč.

Historická vínna pivnica vo Svätom Jure je štýlovo zariadený priestor pri Bratislave, ktorý je určený pre svadby do 40 hostí. Atmosféra svadobnej hostiny v Krone pridá vášmu veľkému dňu to správne korenie. Ódy naň budete počúvať aj dávno potom, ako vyblednú svadobné fotografie.

Rodinné oslavy

Rodinné a súkromné oslavy pri ktorejkoľvek príležitosti – narodeniny, výročia, krstiny, promócie alebo rozlúčky so slobodou – pre vás radi pripravíme v Krone Svätý Jur.

Na skok pri Bratislave sa nachádza naša prevádzka sídliaca v renesančnom dome. Máme viacero priestorov na prenájom a k nim sme pripravení vytvoriť celú ponuku na kľúč. Boli by ste radi, aby sa na vašu oslavu spomínalo aj po rokoch? V takom prípade vás radi privítame v našej vínnej pivnici premenenej na historickú krčmu. Alebo hľadáte niečo menej okázalé, kde by ste v komornej atmosfére v kruhu rodiny prežili čas so svojimi najbližšími? Tejto požiadavke vieme, samozrejme, vyhovieť v našej reštaurácii alebo v konferenčných miestnostiach.