A máte kde hlavu skloniť

UBYTOVANIE

Entwurf_final_4
emblem (SK)
Súčasťou Krone je aj penzión vo Svätom Jure. Máme pre vás pripravených 15 izieb v historickej a modernej časti budovy a s jedinečnou atmosférou boutique hotelu. Ubytovacie kapacity sú rozdelené do troch samostatných traktov, čo hosťom poskytuje úplné súkromie. Všetky izby majú rovnaký štandard a patria medzi najvyhľadávanejšie ubytovanie vo Svätom Jure a Malých Karpatoch. K dispozícii pre vás máme celkovú kapacitu 43 lôžok v tichom prostredí, ktoré vás očarí svojou atmosférou.

Check in: 14:00 – 20:00 /v deň nástupu/

Check out: do 10:00 /v deň odchodu/

Izba Standard / noc Izba Family / noc
Počet osôb na izbe vrátane prísteliek Noc pondelok – streda* Noc štvrtok – nedeľa* Počet osôb na izbe vrátane prísteliek Noc pondelok – streda* Noc štvrtok – nedeľa*
1 50 € 60 € 1 70 € 80 €
2 60 € 70 € 2 80 € 90 €
3 75 € 85 € 3 95 € 105 €
4 90 € 100 € 4 110 € 120 €
5 130 € 135 €
*k cene ubytovania sa pripočítava mestská daň: 1 € / osoba / noc

V prípade väčšej skupiny ubytovaných (min. 12 hostí) ponúkame možnosť bufetových raňajok vo vyhradenom priestore – nutné vopred objednať pre celú skupinu. V prípade skoršieho odchodu ponúkame raňajkové balíčky, ktoré si môžete objednať u obsluhy počas registrácie ubytovania. Cena za vopred objednané raňajky je 12 € / osoba.Raňajky nie sú zahrnuté v cene ubytovania. Dopriať si ich môžete v našej kaviarni každý deň od 9:00 do 11:00. Raňajky podávame formou A la carte.

Izba Standard pozostáva zo spálne a kúpeľne s WC. Izba Family obsahuje navyše aj obývaciu miestnosť. Miestnosti sú zariadené moderným nábytkom a všetkým potrebným vybavením. Takisto internet, satelitná TV, chladnička, či sušič na vlasy sú samozrejmosťou v každej izbe. Izby sú rozdelené do viacerých traktov budovy so samostatným vstupom, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na pokoj a príjemný pocit súkromia. Podkrovné izby majú vlastnú klimatizáciu.

Nachádzame sa pri Bratislave a z nášho penziónu pohodlne stihnete každú dôležitú schôdzku alebo stretnutie v okolí Bratislavy. Večer si môžete dopriať pohár kvalitného svätojurského vína z našej vinotéky a chutné jedlo v štýlovom prostredí reštaurácie.

Buďte bez obáv! Určite vás nenecháme odísť s prázdnym žalúdkom. Máme pre vás pripravené skvelé raňajky a voňavú kávu z našej kaviarne.

Vybavenie izieb

  • 2, 3 a 4 lôžkový variant
  • vlastná kúpeľňa s toaletou
  • chladnička
  • bezplatné wifi pripojenie
  • Sat TV
  • sušič na vlasy
  • rýchlovarná kanvica
  • klimatizácia (v prípade izieb v historickej budove nahradené ventilátorom)