A máte kde hlavu skloniť

UBYTOVANIE

Súčasťou Krone je aj penzión vo Svätom Jure. Máme pre vás pripravených 8 izieb STANDARD s kapacitou 14 lôžok v historickej časti budovy. Ponúkame vám aj ďalšie izby v modernej prístavbe. Všetky izby majú rovnaký štandard a patria medzi najvyhľadávanejšie ubytovanie vo Svätom Jure. K dispozícii pre vás máme celkovú kapacitu 43 lôžok v tichom prostredí, ktoré vás očarí svojou atmosférou.

Izba Standard / noc

Izba Family / noc

Počet osôb Cena* Počet osôb

Cena*

1

50 1

70

2

60 2

80

3

75 3

95

4 90 4

110

*k cene ubytovania sa pripočítava mestská daň 0,33 € / osoba / noc

Izba Standard pozostáva zo spálne a kúpeľne s WC. Izba Family obsahuje navyše aj obývaciu miestnosť. Miestnosti sú zariadené moderným nábytkom a všetkým potrebným vybavením. Takisto internet, satelitná TV či sušič na vlasy sú samozrejmosťou v každej izbe. Izby sú rozdelené do viacerých traktov budovy so samostatným vstupom, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na pokoj a príjemný pocit súkromia. Podkrovné izby majú vlastnú klimatizáciu.

Nachádzame sa pri Bratislave a z nášho penziónu pohodlne stihnete každú dôležitú schôdzku alebo stretnutie v okolí Bratislavy. Večer si môžete dopriať pohár kvalitného svätojurského vína z našej vinotéky a chutné jedlo v štýlovom prostredí reštaurácie.

Buďte bez obáv! Určite vás nenecháme odísť s prázdnym žalúdkom. Máme pre vás pripravené skvelé raňajky a voňavú kávu z našej kaviarne.

Vybavenie izieb

  • 2, 3 a 4 lôžkový variant
  • vlastná kúpeľňa s toaletou
  • bezplatné wifi pripojenie
  • Sat TV
  • sušič na vlasy
  • klimatizácia