A máte kde hlavu skloniť

UBYTOVANIE

award
Súčasťou Krone je aj penzión vo Svätom Jure. Máme pre vás pripravených 15 izieb v historickej a modernej časti budovy a s jedinečnou atmosférou boutique hotelu. Ubytovacie kapacity sú rozdelené do troch samostatných traktov, čo hosťom poskytuje úplné súkromie. Všetky izby majú rovnaký štandard a patria medzi najvyhľadávanejšie ubytovanie vo Svätom Jure a Malých Karpatoch. K dispozícii pre vás máme celkovú kapacitu 43 lôžok v tichom prostredí, ktoré vás očarí svojou atmosférou.

Check in: 14:00 – 20:00 /v deň nástupu/

Check out: do 10:00 /v deň odchodu/

Izba Standard / noc

Izba Family / noc

Počet osôb Cena* Počet osôb

Cena*

1

50 1

70

2

60 2

80

3

75 3

95

4 90 4

110

*k cene ubytovania sa pripočítava mestská daň 1 € / osoba / noc

Raňajky nie sú zahrnuté v cene ubytovania. Dopriať si ich môžete v našej kaviarni každý deň od 9:00 do 11:00. Raňajky podávame formou A la carte.

V prípade väčšej skupiny ubytovaných (min. 10 hostí) ponúkame možnosť bufetových raňajok vo vyhradenom priestore – nutné vopred objednať pre celú skupinu. V prípade skoršieho odchodu ponúkame raňajkové balíčky, ktoré si môžete objednať u obsluhy počas registrácie ubytovania. Cena za vopred objednané raňajky je 10 € / osoba.

Izba Standard pozostáva zo spálne a kúpeľne s WC. Izba Family obsahuje navyše aj obývaciu miestnosť. Miestnosti sú zariadené moderným nábytkom a všetkým potrebným vybavením. Takisto internet, satelitná TV, chladnička, či sušič na vlasy sú samozrejmosťou v každej izbe. Izby sú rozdelené do viacerých traktov budovy so samostatným vstupom, vďaka čomu sa môžete spoľahnúť na pokoj a príjemný pocit súkromia. Podkrovné izby majú vlastnú klimatizáciu.

Nachádzame sa pri Bratislave a z nášho penziónu pohodlne stihnete každú dôležitú schôdzku alebo stretnutie v okolí Bratislavy. Večer si môžete dopriať pohár kvalitného svätojurského vína z našej vinotéky a chutné jedlo v štýlovom prostredí reštaurácie.

Buďte bez obáv! Určite vás nenecháme odísť s prázdnym žalúdkom. Máme pre vás pripravené skvelé raňajky a voňavú kávu z našej kaviarne.

Vybavenie izieb

  • 2, 3 a 4 lôžkový variant
  • vlastná kúpeľňa s toaletou
  • bezplatné wifi pripojenie
  • Sat TV
  • sušič na vlasy
  • klimatizácia